PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekės pristatomos per 2-4 darbo dienas (pirmadieniais – penktadieniais) po apmokėjimo patvirtinimo. Šventiniu periodu pristatymas gali užtrukti ilgiau. Užsakytas prekes pristatome darbo dienomis, nuo 9 iki 17 val. arba nuo 18val iki 20val. Jei norite gauti prekes ne darbo metu, prašome nurodyti tai pastabose prieš apmokant užsakymą.

Pristatymas galimas TIK Lietuvos teritorijoje. Pristatymo kaina yra 2,60 €. Ši suma automatiškai įtraukiama į užsakymo kainą, išskyrus tuos atvejus, kuomet svetainėje vyksta specialūs pasiūlymai, suteikiantys nemokamą pristatymą. Norėdami pristatymo metu kurjeriui užsakymą apmokėti grynais, skambinkite telefonu ....................  nuo 8 iki 17 val. darbo dienomis.

Nemokamas pristatymas paprastai taikomas, užsisakant prekių už 39 € arba daugiau, nebent būtų paskelbta speciali akcija dėl kitos nemokamo pristatymo sumos.

 

www.lietuvoskvapas.lt elektroninėje parduotuvėje skelbiamos tik tokios prekės, kurios yra sandėlyje, tačiau dėl įvairių priežasčių gali būti neatitikimų tarp internete pateikiamų duomenų ir įmonės sandėlyje likusių prekių kiekių. Klientui užsisakius ir apmokėjus už prekę, kurios sandėlyje tuo metu nėra, užsakymas gali būti panaikintas ir grąžinami sumokėti pinigai arba sutariama dėl galimybės prekę pristatyti, kai tik ji bus įmonės sandėlyje.

Pasiūlymai ir nuolaidos nesumuojami.

Prekių priėmimas

 

Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente.

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo nurodytas užsakymo pateikimo metu, todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą). Jeigu prekes priims kitas asmuo, už siuntinį kompanija atsakomybės neprisiima.

Priimant siuntą, būtina:

1. Susiskaičiuoti pakuotes. Kurjerio pristatomas pakuočių skaičius turi būt toks pat koks yra nurodytas siuntų pristatymo lape, kurį Jums pateiks kurjeris. Jeigu pristatomų pakuočių skaičius skiriasi nuo siuntų pristatymo lape nurodyt pakuočių skaičiaus - tuomet siuntų pristatymo lape būtina patikslinti gautų pakuočių skaičių;

2. Patikrinti pakuočių etiketes. Ant pakuočių etikečių turi būti nurodytas Jūs adresas, o pakuočių numeriai turi atitikti siuntų pristatymo lape nurodytus pakuočių numerius. Jeigu pristatytų pakuočių numeriai skiriasi nuo siunt pristatymo lape nurodytų pakuočių numerių - tuomet siuntų pristatymo lape būtina patikslinti gautų pakuočių numerius.

3. Apžiūrėti gautas pakuotes.  Pristatomos pakuotės turi būti tvarkingos, t.y. nepraplėštos, nesugniuždytos ir kitaip nepažeistos.

Jeigu pristatoma siunta yra netvarkingoje pakuotėje, jos nepriimkite, kurjeriu nurodydami iš karto ją gražinti. Nusiskundimus dėl trūkumų, užsakymų neatitikimo būtina pateikt klientų aptarnavimo skyriui tą pačią dieną kai gautos prekės.

Nesilaikius šių instrukcijų, www.lietuvoskvapas.lt neatsako už pristatytų prekių trūkumą ar sugadinimą.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekių grąžinimo tvarka yra nustatyta vadovaujantis Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, pagal kurias nurodoma, kad kokybiški parfumerijos ir kosmetikos gaminiai yra nekeičiama prekė.

Tuo atveju, jeigu įsigyta prekė yra nekokybiška, ji keičiama į analogišką kokybišką prekę, informavusapie tai klientų aptarnavimo skyrių el. laišku ........... arba telefonu ................ (nuo 8 iki 17 val. darbo dienomis) per 7 darbo dienas nuo jos gavimo.

Produktas keičiamas tik tuo atveju, jeigu nebuvo pažeista pakuotė, produktas nebuvo naudojamas ar įsigytas su nuolaida.

Grąžinamo produkto pristatymą apmoka pirkėjas.

 

APMOKĖJIMAS IR SAUGUMAS

Pateikę prekių užsakymui reikalingą informaciją ir dar kartą paspaudę nuorodą UŽSAKYTI, naujai atsidariusiame lange ........................ galėsite pasirinkti banką, per kurį atliksite apmokėjimą už prekes. 
Šiuo metu apmokėjimą už prekes galima atlikti vartotojams, besinaudojantiems:
- SWEDBANK, SEB, DnB BANKAS, CITADELĖ BANKAS, DANSKE BANK, NORDEA, ŠIAULIŲ BANKAS, MEDICINOS BANKAS, LIETUVOS KREDITO UNIJOS elektroninės bankininkystės paslaugomis arba kitą Jums patogų mokėjimo būdą, ty:
- Lietuvos pašto ir Paypost skyriuose;
- Banko skyriuose - grynaisiais.

Sumokėkite už prekes ir laukite patvirtinimo apie prekių užsakymą Jūsų nurodytu el. pašto adresu arba telefonu.

APMOKĖJIMAS GRYNAIS: šis pasirinkimas nėra nurodytas mūsų svetainėje, tačiau jis taip pat galioja atsiimant prekes. Ši paslauga kainuoja ......... Savo užsakymą galite pateikti el. paštu: ..............

www.lietuvoskvapas.lt įsipareigoja saugoti Jūsų privatumą ir pateiktus asmens duomenis, kad jie nepakliūtų tretiesiems asmenims. Jūsų duomenys reikalingi Jūsų pateiktam užsakymui įvykdyti ir pristatyti.

Jūs visada turite galimybę peržiūrėti, keisti, trinti savo pateiktus duomenis atsiuntus prašymą adresu: .......................

Visi veiksmai vykdomi šioje elektroninėje parduotuvėje yra saugūs. Duomenų perdavimui naudojamas Saugus serveris su SSL (Secure Socket Layer) 1024 baitų kodavimu. Tokiu būdu visa informacija yra koduojama ir saugiai perduodama.

Duomenys apie Jūsų mokėjimo, kredito korteles, banko sąskaitas nėra kaupiami ir kitaip apdorojami. Pirkinių krepšelyje pasirinkę mokėjimo sąlygas jūs automatiškai nukreipiami į elektronines apmokėjimo sistemas.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Dėl prekių pristatymo, adreso tikslinimo ir pan.:
- el. laišku ............ ,
- mob. telefonu ............... nuo 8 iki 17 val. darbo dienomis, 

Shipping + Returns