Lietuvos kvapas

Lietuvos kvapas

Kvapas yra stiprus emocinis variklis, sužadinantis ne tik atsiminimus, bet ir asociacijas, todėl nėra blogų ar gerų kvapų iki tos akimirkos, kol nesuteikiame jiems atitinkamos prasmės ir neišsaugojame jos savo patirtyje. Atmintyje išsaugome ne tik atskirus kvapus, bet ir sudėtingas jų kompozicijas bei sekas. Dauguma gali prisiminti kuo kvepėjo jų vaikystė, tėviškė, įspūdingas nuotykis ar pirmoji meilė. Kvapai mums gali priminti aplankytas šalis, sutiktus žmones ar patirtus išgyvenimus.

 

Kurdami Lietuvos kvapą, siekėme atkartoti ne tik Lietuvos kvapus, bet ir papasakoti istoriją apie mūsų šalį: miestus, kaimus, gamtą, protėvių tradicijas ir kultūrinį paveldą, žmonių charakterio bruožus, šalies pasiekimus ir patirtį – visa, kuo pagrįstai didžiuojamės ir už ką esame gerbiami.

Taip atsirado Lietuvos kvapo legenda, pagal kurią Galimard parfumeriai atrinko charakteringus kvapus ir sudėjo juos į kvapų akordus. Lietuvos kvapo gamybai buvo naudojamos natūralios esencijos ir komponentai, patikrinti  autorizuotose laboratorijose. Tai aukščiausios kokybės trijų natų kompozicijos kvepalai.

Sudėtis

Viršutinė nata 

Bergamotė, lauko gėlių puokštės nata, imbieras, avietė, raudonų uogų nata, greipfrutas.

 

Vidurinė nata

Pakalnutė, alyvos, rožė.

 

Bazinė nata

Ambra, medžių samanos, kedras, sandalo medis, pačiulis, muskusas, medžio dūmo nata.

 

Naudojimas.

Rekomenduojame naudoti kvepalus ant kūno, drabužių, kvėpinti minkštus baldus, kilimus, užuolaidas ar kitas interjero detales. Kvepalai yra kokybiški ir ilgai išsilaiko, laikui bėgant atskleisdami visus aromato natų akordus.